Film Eva Nová ke stažení zdarma

Eva Nová ke stažení

Drama ze slovensko-české produkce, které nás na první pohled zaujme svým příběhem. V kinech se na ně můžete poprvé těšit 24. 3. 2016.

Snímek má hlavní hrdinku stejně se jmenující, jako je celý jeho název, tedy Eva Nová (Emília Vášáryová). Představuje člověka a matku, která zapříčinila strašnou věc. Je to věc, kterou by nechtěla snad žádná matka. Ztratila totiž cestu ke svému milovanému synovi. Jeho důvěra i přízeň byli během velmi krátké doby pryč a tohle vše se stalo pouze proto, že Eva udělala pár ošklivých věcí.

Eva je totiž odvykající alkoholička, ale před několika lety měla úplně jiný život. Byla známou a skvělou herečkou, kterou měli lidé rádi a oslavovali její úspěchy. Ale po pár neúspěších byla sražena na kolena a zlá životní situace ji dovedla až k alkoholu a potom už šlo vše velmi rychle.

Jenže v určitou dobu se něco stalo a ona si uvědomila, že už takhle dál nemůže a rozhodla se vzít život pevně do rukou. Jejím hlavním cílem je získat si opět cestu ke svému synovi. Podaří se jí to?

Eva Nová ke stažení


Není to film co jste hledali? Najděte si ho