Film Spojenci ke stažení zdarma

Spojenci ke stažení

A je to tady! Do kin vstoupí v lednu 2017 další americký snímek. Tentokrát nám jej přináší režisér, který se jmenuje Robert Zemeckis. Robert se inspiroval knihou od Stevena Knighta a scénář k tomuto filmu napsal Don Burgess. Kromě  toho, že je ve filmu plno skvělých záběrů, uvidíte v něm také známé herecké tváře. Mezi nimi se objeví například Brad Pitt nebo Marion Cotillard a další. Na velkých plátnech kin se snímek objeví poprvé 26. 1. 2017.

Je rok 1942. Je zde také jeden muž, který se jmenuje Max Vatan (Brad Pitt). Ten je jistým špiónem a zrovna dostal nový úkol. Díky němu je přiveden do Casablanky, kde musí dělat, že je manželem ženy, která má jméno Marianne Beausejour (Marion Cotillard) a je odbojářka, která pracuje v německých budovách . Pro Maxe je velmi důležitým zdrojem informací, které mu pomáhají v jeho misi.

Avšak v průběhu této mise se do sebe zamilují a rozhodnou se začít nový život v Anglii, kde zplodí potomka. Tento šťastný život nevydrží moc dlouho, protože se Max dozvídá, že je Marianne dvojitý agent, kterého musí zabít.

Spojenci ke stažení


Není to film co jste hledali? Najděte si ho