Film Anomalisa ke stažení zdarma

Animované drama, pocházející z Ameriky, od režisérů Charlieho Kaufmana a Dukea Johnsona, se do kin vydává v polovině letošního března a bude se opravdu na co těšit, protože snímek je velice pěkně promyšlený od začátku, až do konce.

Hlavní postavou je Michael Stone, který se živí jako životní motivátor a je člověkem, který dokáže i tomu nejsmutnějšímu smolaři vysvětlit, jak se má znovu vzchopit a postavit na nohy. Dokáže poradit v tom, co dělat, abychom byli úspěšní. Bohužel nedokáže poradit sám sobě a proto je stále nešťastný, neví prostě co si má počít.

Jednoho dne přicestuje do Cincinnati, kde má pozitivně motivovat účastníky jednoho kongresu pro pracovníky zákaznických linek. Jako pokaždé se ubytuje v hotelu a absolvuje sérii svých zaběhlých rituálů před tím, než se vydá motivovat lidi. Svou krizi by poté nejspíše zahnal alkoholem a spánkem, jenže místo toho potkává Lisu Hesselmanovou, která mu mění život. Je nesmírně plachá obchodní manažerka, která mu velmi fandí a vrací mu její přítomností chuť do života. Ale Lisa má taky jeden problém, nedokáže zapadnou do společnosti, což ji velmi trápí a chtěla by tuto skutečnost změnit, jenže pokud by to udělala, tak by přestala být anomální a Michael by možná opět spadl tam, odkud před chvílí vylezl.

https://www.youtube.com/watch?v=DT6QJaS2a-U