Film Červený pavouk ke stažení zdarma

Nový psychologický snímek od režiséra Marcina Koszałka, se do kin podívá poprvé v polovině letošního března, přesněji 24. 3. 2016.

Hlavním hrdinou je polský mladík, který se jmenuje Karol. Je normálním mladým mužem s normálním životem. Ten se mu ale změní v okamžiku, když se jednoho dne setkává se starším mužem o kterém se domnívá, že je legendárním sériovým zabijákem, který se přezdívá Červený pavouk a který byl v 60. letech minulého postrachem všech obyvatel polského Krakova. Podle dostupných informací má na svědomí spoustu brutálních vražd.

Karol je tímto mužem tak posedlí, že se ho sleduje a přitom potkává krásnou dívku se jménem Danka. Ta je fotografkou a pracuje pro místní noviny. Najednou je Karol postaven před nejtěžší rozhodnutím ve svém životě. Rozhoduje se mezi láskou a vzrušením, které by následovalo při sledování Červeného pavouka.

Ve filmu budeme moci vidět známé herce, kterými jsou například Filip Pławiak, Adam Woronowicz, Małgorzata Foremniak, Karolina Kominek-Skuratowicz a další, kteří svými výkony pobaví a nadchnou nejednoho diváka.