Film Můj kamarád drak ke stažení zdarma

Do kin se na konci letošního srpna, přesněji 25. 8. 2016 vydá tento nový rodinný snímek od režiséra a scénáristy Davida Loweryho. Ve filmu bude k vidění spoustu výborných herců, mezi kterými jsou například Karl Urban, Bryce Dallaw Howard nebo Robert Redford.

Hlavní postavou zde je řezbář, který se jmenuje Meacham (Robert Redford). Ten udivoval děti ze sousedství pohádkou o divokém drakovi, který podle všeho žije v hlubokých lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Jenže jeho dcera Grace (Bryce Dallas Howard) stále bere jeho historky na lehkou váhu a nevěřím jim. Pracuje jako správkyně místního národního parku.

Toto se změní v okamžiku, kdy potkává mladého desetiletého chlapce. Tento chlapec nemá rodinu ani bohužel domov. Take tvrdí, že žije v lesích s obrovským drakem zelené barvy. Jmenuje se Elliot a podle toho, jak popisuje draka, tak ten se podobá drakovi z povídaček pana Meachama. Díky pomoci Natalie (Oona Laurence), což je jedenáctiletá dívka, jejíž otec Jack (Wes Bentley) má pilu, se vydává Grace pátrat po tom, jestli drak existuje.