Film Neruda ke stažení zdarma

Nový dramatický snímek, který se jmenuje Neruda nám přináší režisér Pablo Larraín a scénárista Guillermo Galderón. Kromě zajímavého děje uvidíte ve filmu známe herce, jako jsou například Gael García Bernal nebo Alfredo Castro a další. Na velkých plátnech kin jej poprvé uvidíte začátkem září, tedy 7. 9. 2017. Tak neváhejte a vydejte se na něj do kina.

Je rok  1948 a těžká Studená válka se pomalu dostává k chillským hranicím. Je zde senátor jmenující se Pablo Neruda, který obviňuje tehdejší vládu ze zrady Komunistické strany a tohle vše vyřkne během kongresu.

Prezidentem je Gonzalez Videla, který jej za tento výrok zbavuje funkce a následně pověřuje policejního prefekta Oscara Peluchonneaua, aby jej zatkl. Neruda však spolu se svou ženou Deliou del Carril se snaží ze země utéct, jenže to se jim však nedaří a tak se musejí více než rok skrývat. Inspirován touto události sepisuje básně a navíc o něm legenda v Evropě sílí. Dožadují se zde jeho osvobození, avšak marně. Jak vše nakonec dopadne?