Film Očista: Volební rok ke stažení zdarma

A je to tady! Další pokračování Očisty je na světě. Jeho režisérem je James DeMonaco, který napsal i scénář. Opět uvidíte spoustu známých herců, kterými jsou například Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Mykelti Williamson, Raymond J. Barry a další. Na filmových plátnech tto pokračování poprvé uvidíte 7. 7. 2016.

Hlavní protagonistkou v tomto dílu je senátorka Charlene Roanová (Elizabeth Mitchell), která má k odporu vůči očistě jasně definovaný důvod, protože ji před lety padla, jako oběť, celá její rodina. Od této doby se snaží o její zrušení a táhne proto až na Bílý dům.

Všichni její soupeři jsou si vědomí toho, že k její porážce vede pouze jediná cesta. Tou je její „legální“ zabití během výše zmiňované očisty. Naštěstí je senátorka jištěna šéfem ochranky (Frank Grillo), což je hrdina z druhého dílu očisty, který má tohoto krvavého běsnění plné zuby. Senátorka má perfektně zabezpečený dům, skvěle vybavenou ochranku a proto by se nemělo stát, že by tuhle noc senátorka nepřežila. Ani se nenadějete a ona už bude muset se svým strážcem prchat ulicemi, aby našli bezpečnější útočiště. Následujících dvanáct hodin pro ně bude pěkně dlouhých a perných.