Film Pirko ke stažení zdarma

A je to tady! Do kin přijde v lednu 2017 dramatický snímek od režisérů Lucie Klein Svobodové a Petra Klein Svobody. Scénář napsala jen Lucia. Režiséři si do filmu vybrali mnoho známých herců a nebude chybět ani známá Dominika Zeleníková nebo Bolek Polívka. Všichni skvěle zahráli své role a proto byste se zakoupením lístku do kina neměly váhat Premiéru si film odbude 19. 1. 2017.

Hlavní hrdinkou je Martina, které se říká Shakira. Vyrostla v dětském domově a své pravé rodiče nikdy nepoznala. Představy o světě se formovaly pouze pomocí televizních seriálů a v den jejich 18. tých narozenin se pro ni otevřel její vysněný svět. Jenže nic není tak, jak si vysnila. Vchází do něj s pár penězi v obálce a přívěškem od kamarádky. Její přítel z dětského domova ji v Praze zatáhne mezi pasáky, pro které není Martina nic jiného, než zdroj peněz a podle toho se k ní také chovají. Martina zažije zneužívání, drogy, bezmoc a plno bolesti.

Po dlouhé době konečně uteče a s obdivuhodnou urputností bojuje o novou šanci v životě. Nakonec vše dopadne úplně jinak a Martina své štěstí nachází v místech, kde by to nikdo z nás nečekal.