Film Rammstein in Amerika ke stažení zdarma

Hudební fanoušci se konečně dočkali! Do kin konečně přichází dlouho očekávaný dokumentární snímek od jedné z nejznámějších světových kapel, ano jde o kapelu Rammstein. V kinech se tento snímek poprvé objeví v polovině ledna 2017, tedy 15. 1. 2017 a jistě se budete mít na co těšit. O režii se postaral skvělý Hannes Rossacher.

Celá koncertní show se odehrála v Madison Square Garden a během ní Rammsteini zahráli celkem 18 svých skladeb. Tuto show si budete moci vychutnat v HD kvalitě a je považována za jednu z nejlepší, kterou tato skupina za svou kariéru předvedla.

V tomhle dokumentárním snímku dostali prostor mimo jiné i další hudebníci, kteří nějakým způsobem přispěli na adresu této kapely. Nebude chybět ani Iggy Pop, Steven Tyler, Marilyn Manson, Gene Simmons, Paul Stanley, Moby, Scott Ian, Chad Smith, Wes Borland, John Dolmayan, Mellisa Auf der Maur, James Shaffer nebo Shawn Crahan.

Jako bonus je zde pak dvacetiminutový sestřih z natáčení jejich poslední desky Liebe Ist Für Alle Da, které se uskutečnilo v listopadu 2008 v Kalifiornii.