Film Rudý kapitán ke stažení zdarma

Nový krimi thriller od Michala Kollára, Mira Šifry a Anny Fifíkové se do kin dostal poprvé v polovině letošního března. V hlavních rolích se představí Maciej Stuhr a Oldřich Kaiser. Spojení těchto dvou skvělých herců, dalo dohromady spousty skvělých záběrů, které budou diváka doprovázet po celý film.

Příběh se odehrává v horkém létě roku 1992, tedy půl roku před rozdělením Československa. Je zde mladý detektiv, který se jmenuje Richard a ten se dostává právě k novému případu. Na hřbitově byla objevena a vykopána mrtvola kostelníka Kloknera, který byl zabit hřebíkem do hlavy. Krauz po krátké době přichází na to, že za jeho smrtí a mučením stojí bývala StB a objevuje spis, ve kterém jsou popisovány zločiny kněžích, díky kterému mohla StB vydírat církev.

Krauz je případem doslova posedlý a musí se vydat na cestu přes celé Československo, aby našel muže, který si říká Rudý kapitán, což byl specialista na “poslední” výslechy. Musí si však pospíšit, protože není jediný kdo se po jeho stopách vydává.