Film Skrytá čísla ke stažení zdarma

Skrytá čísla ke stažení

Pozor pozor! Do kin přijde další nové drama, které bude k vidění v kinech poprvé na konci letošního května, tedy 25. 5. 2017. Jeho režisérem není nikdo jiný než Theodore Melfi, kterému ze scénářem pomáhala scénáristka Allison Schroeder. Do filmu bylo vybráno hned několik skvělých herců, mezi kterými nechybí ani Taraji P. Henson nebo Octavia Spencer.

Příběh filmu nás zavede do doby, kdy mezi sebou soupeřilo USA a Rusko v tom, kdo dříve pošle lidi do vesmíru. V této soupeřící době však objevilo NASA nevyužitý talent u skupiny tří afroamerických matematiček. Ty se najednou staly mozkem jedné z největších akcí v dějinách celého USA.

Film a celý jeho příběh je vlastně založen pouze na skutečných a neuvěřitelných událostech. Je v nich sledován příběh těchto tří žen, které byly označovány za jakési “lidské počítače”. Velice rychle se vystoupali do řad NASA, mezi její největší myslitele. Byly pověřený důležitým vypuštěním astronauta Johna Glenna na oběžnou dráhu a také měli vypočítat to, aby se bezpečně vrátil na zem. Střetly se však i s rasovými názory, pochybami a různými posměšky.

Skrytá čísla ke stažení