Film Sněhulák ke stažení zdarma

A je to tady! Konečně jsme se dočkali nového thrilleru s krimi prvky. Do kin přijde v první polovině letošního října, tedy 12. 10. 2017 a jistě se máte na co těšit. O kvalitě snímku vypovídá i to, že jej zrežíroval Thomas Alfredson, který byl inspirován knihou od spisovatele Joa Nesba. O scénář se pak postarali Hossein Amini a Matthew Michael Carnahan. Ani skvělé herce tento snímek nepostrádá a objeví se v něm například Michael Fassbender nebo Val Kilmer a další. Zní to skvěle, že? Tak déle neváhejte a vydejte se na něj do kina.

Protagonistou celého filmu je muž jmenující se Harry Hole. Je členem tzv. terrible týmu, který vyšetřuje zločiny uprostřed norské metropole. Na jedné straně je vynikajícím detektivem, ale na druhé straně je milovníkem alkoholu a díky tomu má také mnoho prohřešků. Ty nemůže přehlížet vedení, ani jeho přítelkyně Rachel, která se s ním rozchází.

Najednou je jednou věcí, která stojí mezi ní, a alkoholem případ zavražděné ,ženy, která zmizela uprostřed jedné noci ze svého domu a za pár dní bylo její tělo nalezeno po brutální vraždě. Jediné vodítko, které zůstalo na místě činu, je postavený sněhulák. Vše naznačuje tomu, že tento pachatel již v minulosti podobné zločiny páchal. Jak vše dopadne a podaří se Harrymu tohoto brutálního vraha najít dřív, než způsoby mnoho dalších vražd?