Film Špinavej kšeft ke stažení zdarma

A je to tady! Další nová komedie na sebe nenechala dlouho čekat a tentokrát přišla z Francie od režiséra Pascala Chaumeila. Ten jej vytvořil podle knižní předlohy od Iana Levisona. Scénář k této komedii napsal Michel Blanc. Ve filmu uvidíte známe herce, kterými jsou například Romain Duris nebo samotný Michel Blanc a další. Na filmových plátnech se film objeví 22. 12. 2016.

Hrdinou je Jacques (Romain Duris), který nemůže ve svém malém městečku, ve kterém žije najít práci. Dále ho opouští jeho přítelkyně a tak se rozhodne ze zoufalosti oslovit místního mafiána Gardota (Michel Blanc). Ten mu nabídne, že mu odpustí všechny jeho dluhy a bohatě mu zaplatí, pokud zabije jeho ženu. Jacques je polekaný a proto nabídku odmítá, jenže nakonec si uvědomí, že je v situaci, kdy mu stejně nic jiného nezbývá a proto nabídku přijímá.

Touto uzavřenou nabídkou je Gardot tolik nadšen a ihned mu nabízí mnoho dalších zakázek. Jednoho dne Jacques však potká policistku Anitu (Alice Belaïdi) a myslíte, že se něco změní?