Film Špunti na vodě ke stažení zdarma

Nová česká rodinná komedie přichází! V kinech ji na velkých plátnech budete moci poprvé vidět 13. 4. 2017 a budete se jistě skvěle bavit. O režii se postaral muž, který se jmenuje Jiří Chlumský a scénář pak napsal Marcel Bystroň. Jiří si do své komedie vybral několik dobrých herců, mezi kterými uvidíme i Hynka Čermáka nebo Annu Polívkovou a další.

Příběh začíná u rodičů dvou bratrů, Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák), kteří se rozhodli přichystat oslavu zlaté svatby. Jenže navíc má přijet i jejich bratranec Ondra (Pavel Liška) z Kanady. Ten je však tak trochu dobrodruh. Bratry napadne pekelný plán, že by bylo fajn vyrazit za jejich rodiči na kanoích, jako to dělali dříve, avšak to nebude tak lehké. Už jen třeba kvůli tomu, že mají děti a manželky. Také večeře, kterou přichystali pro bratrance Ondru, se mění v katastrofu a Ondrova žena Zlatica se dozvídá, že má dceru o které jí nic neřekl.

Igor své ženě Nele (Tatiana Vilhelmová), slíbil rodinnou dovolenou, za to, že jej pustí na onu zmiňovanou spanilou jízdu po řece. Dále pak je tu David, který je sice vychvalován jeho ženou Alicí (Anna Polívková), že se skvěle stará o jejich děti. Na druhou stranu je však doma nepoužitelný a tak jejich ženám dojde trpělivost a nechají je s dětmi na pospas.