Film Suburra ke stažení zdarma

Italsko-francouzský krimi thriller přišel do kin začátkem letošního března a nabídl nám velmi specifický příběh z mafiánského prostředí. Film byl inspirován knihami od Carla Boniniho a Giancarla De Catalda.

Příběh začíná v Římě, který je divákům ukazován jako město moci, kde zločin hledá co nejpříjemnější cestu, jak by mohl jeho obyvatelům vnutit jeho zákony. Film nás zavede do prostředí velkých peněz, které jsou rozdány a rozházeny kolem plánované výstavby, který by měla italské pobřeží, poblíž Ostii, proměnit v italské Las Vegas. Aby mohl být tento projekt realizován, tak přichází na pomoc zkorumpovaný politik Filippo Malgardi, který je s podsvětím zapletený až po krk. Dále je tu mafián, kterému se říká Číslo 8 a ten je hlavou mafiánské rodiny v Ostii a v neposlední řadě také Samuraj. Ten je nejobávanějším představitelem římského podsvětí a zástupcem mafie z jihu.

Jenže nic není tak dokonalé, jak se zdá a celý mechanismus výstavby se začíná rozpadat a směřuje to k jedinému konci. Tím koncem bude válka gangů, která do svého víru vtáhne nevinné lidi, vinné zločince, zaprodané politiky a také chamtivé kardinály.