Film Za láskou vzhůru ke stažení zdarma

A je to tady! Do kin přichází nová francouzská romantická komedie od režiséra a scénáristy Laurenta Tirarda, který do ní obsadil výborné herce, kterými jsou například Jean Dujardin nebo Virginie Efira. V kinech jej budete moci poprvé vidět 4. 8. 2016.

Hlavní aktérkou je žena, která se jmenuje Diane (Virginie Efira). Pracuje v renomované advokátní firmě, ve které má vysoké pracovní postavení. Neustále se snaží najít muže svých snů a i přesto, že je ženou, za kterou se otočí každý chlap, tak má s hledáním problém a to hlavně kvůli tomu, že si před nedávnem si totiž prošla těžkým rozvodem, ale snaží se. Přemýšlím nad tím, jestli je možní najít muže svých snů nebo musí čekat na osud.

Jednoho dne jí zazvoní telefon a v něm uslyší šarmantní hlas od muže, který se jmenuje Alexandr (Jean Dujardin). Přeskočí mezi nimi jiskra a téměř hned si domluví rande. Sní o tom, jaké jejich rande asi bude a představuje si jej v těch nejlepších barva. Ale jak to již bývá, tak rande nedopadne podle Dianiných představ.