Film Želvy Ninja 2 ke stažení zdarma

Do kin se na začátku letošního června, přesněji 2. 6. 2016 vydá druhé pokračování úspěšných želvých bojovníků. Jeho režisérem je Dave Green a scénártisty jsou Josh Appelbaum a André Nemec.

Hlavními hrdiny jsou opět čtyři zmutování želví ninjové, kteří nesou jména podle renesančních malířů. Tato čtveřice se opět pouští do boje proti zlu a jejich velký nepřítel Trhač (Biran Tee) je opět plný energie a kuje zlé pikle se svým novým společníkem, kterým je Dr. Baxter Stockman (Tyler Perry).

Tento doktor učinil Trhačův návrat a společně vytvářejí mutagen, který jím má dopomoci ovládnou celý svět. První testy způsobí mutaci dvou zločinců, kde jeden z nich je divočák Bebop (Gary Anthony Williams) a druhý je nosorožec Rockstead (Stephen Farrelly). Oba získávají obrovskou sílu a nadlidské schopnosti a ještě k tomu se nad celým New Yorkem stahují temná mračna ohrožení. Vojska dimenze X zaútočí na Zemi a v čelem jim stojí zlověstný vůdce Krang (Fred Armisen). Na stranu ninjů se přidává také nový hrdina, kterým je Casey Jones (Stephen Amell).

Podaří se jim odvrátit zkázu celého světa a zachránit lidstvo?