Film Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda ke stažení zdarma

Další pokračování hudebně nadaných čipmanků je tady. Tentokrát se o jeho režírování postaral Walt Becker a scénář napsali Randi Mayem Singer, Adam Sztykiel.

Opět jsou čimpančí kamarádi Alvin, Simon a Theodore plní energie a naprosto šílených nápadů. Příběh začíná velkým nedorozuměním, když tito kamarádi dostanou podezření, že jejich lidský přítel Dave hodlá požádat jeho přítelkyni o roku. Tímto sňatkem by totiž získali naprosto příšerného a nesnesitelného bratra Milese a možná by je i Dave úplně opustil. A tohle nesmí za žádnou cenu dopustit. Navíc se dozvídají, že na vymyšlení a zrealizování svého plánu mají pouhé tři dny, protože potom Dave odletí do Miami, kde tuto událost uskuteční.

I přesto, že se čimpanskové snaží udělat správnou věc, tak ji udělají tím nejhorším způsobem a od začátku jim je v patách hrozný palubní detektiv, který je chce chytit za to, že z palubního prostoru vysvobodili domácí mazlíčky a to všechno za letu. Můžete se těšit na šílenou jízdu plnou zábavy, dobrodružství a té pravé čimpančí muziky.