Film Tajný život mazlíčků ke stažení zdarma

Do kin přichází nový komediální rodinný snímek od dvojice režisérů, kterými jsou Chris Renaud a Yarrow Cheney. Ti si pro vás přichystali pořádnou porci zábavy, kterou budete moci poprvé vidět v kinech 11. 8. 2016.

Vše je tvořenou vtipnou a roztomilou formou o tom co vlastně dělají vaši domácí mazlíčci, když je necháte doma samotné. Hlavními protagonisty jsou Max a Katie.

Jsou to dva nejlepší přátelé a to i přesto, že Max je chlupáč a Katie člověk. Max by byl asi tím nejspokojenějším psem pod sluncem, kdyby jej Katie nemusela nechávat dlouhé hodiny, každý den, samotného v bytě. Avšak tohle trvá jen do chvíle, než si Katie přivedla domů dalšího psa, který se jmenuje Baron. Je patrné, že mezi oběma chlupáči byla vidět nenávist již od samotného začátku. To neslibovalo nic dobrého.

Oba od začátku vymýšlejí, jak by jeden tomu druhému ztrpčil život až nakonec skončí sami zatracení, opuštění a obklíčení skupinou osiřelých zvířat, které vládnou podzemí pod vedením králíka.

Naštěstí má Max velkou smečku přátel, kteří opustí své teplé pelechy a vydají se mu na pomoc. Čeká je dobrodružná výprava plná nástrah a vtipných situací. A navíc to musí stihnout dříve, než se jejich páníčkové vrátí domů, aby nic nepoznali.