Film Assassin’s Creed ke stažení zdarma

Na konci letošního prosince se do kin vydá tento nový akční snímek od Justina Kurzela. Na své si přijdou hlavně fanoušci stejnojmenné počítačové hry, kterou byl film inspirován. Scénář k filmu napsali Michael Lesslie a Bill Collage. Justin do filmu zařadil spoustu výborných herců a nebude chybět ani Michael Fassbender nebo Brendan Gleeson a mnoho dalších.

Celý příběh filmu začíná v 16. století ve Španělsku, což je doba útlaku inkvizice. A právě v této těžké době žije i hlavní hrdina, kterým se jmenuje Aquilar de Nerha. Aquilar je členem řádu Asasínů. Jedná se o organizaci, která radikálně zasahuje do společnosti a to již od dob dávno před Kristem.

Dlouhá staletí bojují proti svým nepřátelům, kterými jsou nechvalní Templáři. Každá ze stran zná jakousi část pravdy a tvoří veškerou historii, aniž by obyčejný lid věděl, co se vlastně v ústraní jejich životů odehrává za činy. Je možné, že tyto dvě organizace stojí za atentátem na panovníka, Velkou Francouzskou revolucí a mnohými dalšími událostmi.

Na začátku všechno nic netuší ani Callum Lynch (Michael Fassbender), tedy až do doby než ho společnost Abstergo Industries neposadí do křesla. Toto křeslo má schopnosti ukazovat genetické vzpomínky jeho předků. Díky tomuto křeslu se Callum najednou ocitá v mysli Aquilara a rázem sestává součástí tajného plánu Templářů, kteří chtějí získat tzv. Úlomků Ráje, což jsou velice mocné relikvie, které umí ovládat mysl lidí. Jak se mu vše nakonec povede a zastaví templáře dříve, než tyto relikvie najdou? Nebo to nestihne a všechno bude ztraceno?