Film Bezva ženská na krku ke stažení zdarma

Český režisér, který se jmenuje Tomáš Hoffman, přichází do kin s novou komedií. V ní se představí skvělý čeští herci, mezi kterými nebude chybět ani Ondřej Vetchý, Petra hřebíčková nebo Václav Postránecký. Na premiéru se budete moci těšit 13. 10. 2016 a jistě si kupte lístek do kina, protože to bude stát za to!

Hlavní hrdinkou je sympatická žena Eliška (Petra Hřebíčková), která je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého manžela Pavla (Jiří Langmajer). Vše je skvělé do doby, než ji Pavel na prahu čtyřiceti let požádá o rozvod. Eliška se rozhodne, že se začne úplně nový život a vše od základů změní.

Začne pracovat jako učitelka v jedné malé středočeské vesničce. Zde je rázovitý starosta (Miroslav Táborský), který Elišku nastěhuje do domu za Božíčkem (Ondřej Vetchý), který nemá rád ženy, kvůli špatným zkušenostem. Jeho neohrabané a hnusné chování může přehrát jen jeho povolání, protože pracuje jako hrobník. Ale jelikož Eliška s chlapama nechce také nic mít, tak si nenechá nic líbit.