Film Musíme se sejít ke stažení zdarma

Nová česká komedie od Davida Krále a Jakuba Holuba se do kin poprvé vydá v první polovině letošního června, přesněji 9. 6. 2016. Ve filmu uvidíte české herce, kterými jsou například Karel Hynek, Radek Petráš, Arnošt Frauenberg, Dominik Heřman Lev, Lukáš Langmajer a další.

Příběh začíná v hospodě, kde se setkají čtyři staří přátelé, kteří byli rozděleni díky životům, které si vybrali. Jmenují se Karel (Karel Hynek), Filip (Dominik Heřman Lev), Pupík (Arnošt Frauenberg) a Caprio (Radek Petráš). Přitom, jak se baví a vzpomínají, tak se jim stále častěji vrací vzpomínky na to, co zažili na legendárním kempu Bambus. Do něj pravidelně jezdívali a prožili v něm svá nejkrásnější léta mládí.

Díky těmto vzpomínkám se rozhodnou, že se do kempu vydají na kolech a jelikož všichni nějak ukončili svou práci, tak na tento legendární výlet mají spoustu času. Vše se trochu zkomplikuje, když Karel dostane na starost svého syna Juru (Roman Kamiš), který není taky rád, že spolu musí strávit pár dní pohromadě. Jenže vše je naplánováno a proto všichni společně vyráží vstříc dobrodružství kempu Bambus.