Film Černé duše ke stažení zdarma

A je to tady. Do kin přichází další italský dramatický snímek. Tentokrát od režiséra a scénáristy Francesca Munze, kterému pomáhali se scénářem Fabrizio Ruggirello a Maurizio Braucci. V kinech tento zajímavý snímek budete moci vidět poprvé 25. 8. 2016.

Ražisér Francesco Munza do filmu obsadil výborné italské herce, mezi kterými jsou například Marco Leonardi, Peppino Mazzotta, Fabrizio Ferracane a další. Veškeré herecké výkony si vás jistě získají a film vás bude bavit.

Příběh nás vezme za třemi bratry, kteří pocházejí ze zločinecké kalábrijské rodiny. Příběh filmu je inspirován skutečnými událostmi. Hlavními hrdiny jsou výše zmiňovaní tři bratři. Prvním z nich je překupník drog Luigi, dále pak podnikatel Rocco a pasák koz Luciano. Jednoho dne se společně dostávají do problémů poté, co se syn Luciána, který se jmenuje Leo, kvůli banálnímu sporu dopustil aktu zastrašování v baru, který spravují jeho rivalové. Z této drobné neshody se nakonec vyvine problém, který bude mít obrovské rozměry a způsobí velkou tragédii.