Film Kameny bolesti ke stažení zdarma

A je to tady, protože přichází další dramatický snímek! Jeho režisérkou je Nicole Garcia, která se inspirovala knihou od Milena Aguse. Snímek k nám tentokrát dorazil s Francie a scénář napsala Nicole společně s Jacquesem Fieschim. V kinech se snímek poprvé objeví na začátku prosince, tedy 1. 12. 2016 a těšit se můžete na herce, kterými jsou například Marion Cotillard nebo Louis Garrel.

Hlavní protagonistkou je mladá Gabrielle (Marion Cotillard). Je to nevyrovnaná mladá dívka, která ovládat svou vrozenou povahu a pudy.

Narodila se v malé vesničce na jihu Francie. Obyvatelé této vesničky ji mají za šílenou. Aby se všemu tomuhle vyvarovali její rodiče, tak jí provdají za nevýrazného Španěla Josého (Alex Brendemühl). Mají za to, že z ní udělá počestnou ženu. Jenže po potratu jí lékaři pošlou do lázní na zotavení. V těchto lázních potkává elegantního muže, který se jmenuje André (Louis Garrel) a je to válečný veterán, který v ní znovu rozdmýchá vášeň a o své budoucnosti má již jasnou představu, jenže nepočítá s osudem.