Film Nikdy nejsme sami ke stažení zdarma

České drama od režiséra a scénáristy Petra Václava je tady a do kin na filmová plátna se poprvé podívá začátkem letošního dubna, přesněji 7. 4. 2016. Petr do filmu obsadil výborného Karla Rodena a Lenku Vlasákovou.

Příběh začíná tím, že do obce, která leží podél státní silnice, přijíždí paranoidní zaměstnanec vězeňské správy a spolu se svou rodinou se do této vesnice nastěhují. Zanedlouho se spřátelí se svým novým sousedem, kterým je nezaměstnaných hypochondr, který nic nedělá a pracuje pouze jeho manželka. Ta je unavena ze svého života, protože se musí starat nejen o své děti, ale i o svého neschopného manžela. Proto pravidelně utíká do nočního klubu, kde alespoň na chvíli zapomíná na svůj špatný život.

Všimne si zde vyhazovače, který se jí moc líbí. Ten však čeká na striptérku, která o něj nemá zájem a čeká na otce svého dítěte, který má být zanedlouho propuštěn z vězení, kde pracuje bachař, který se před nedávnem přistěhoval do vesnice. Drama nám ukáže život běžných lidí a jejich životní cesty, které se mohou velmi lehce proplést a zkřížit.