Film Eva Nová ke stažení zdarma

Drama ze slovensko-české produkce, které nás na první pohled zaujme svým příběhem. V kinech se na ně můžete poprvé těšit 24. 3. 2016.

Snímek má hlavní hrdinku stejně se jmenující, jako je celý jeho název, tedy Eva Nová (Emília Vášáryová). Představuje člověka a matku, která zapříčinila strašnou věc. Je to věc, kterou by nechtěla snad žádná matka. Ztratila totiž cestu ke svému milovanému synovi. Jeho důvěra i přízeň byli během velmi krátké doby pryč a tohle vše se stalo pouze proto, že Eva udělala pár ošklivých věcí.

Eva je totiž odvykající alkoholička, ale před několika lety měla úplně jiný život. Byla známou a skvělou herečkou, kterou měli lidé rádi a oslavovali její úspěchy. Ale po pár neúspěších byla sražena na kolena a zlá životní situace ji dovedla až k alkoholu a potom už šlo vše velmi rychle.

Jenže v určitou dobu se něco stalo a ona si uvědomila, že už takhle dál nemůže a rozhodla se vzít život pevně do rukou. Jejím hlavním cílem je získat si opět cestu ke svému synovi. Podaří se jí to?