Film Všechno nebo nic ke stažení zdarma

A je to tady! Další romantická komedie se do kiny vydá na konci letošního listopadu, přesněji 24. 11. 2016 a bude to stát opravdu za to! Režisérkou je Marta Ferencová, které se scénářem pomáhala Eva Urbaníková. Marta vybrala do filmu skvělé herce, mezi kterými nebude chybět ani Ondřej Sokol nebo Klára Issová. Máte se jistě na co těšit.

Hlavními hrdinkami jsou ženy Linda a Vanda. Jsou to nerozluční kamarádky, třicítky a spolumajitelky knihkupectví ležícího v centru města. Linda je rozvedená, chytrá a vzdělaná žena s malou dcerou a pocitem zodpovědnosti. Tahle vlastnost však chybí Vandě, která je volná, svobodná a přitahuje muže jako magnet. To jí však není nic platné, když ani jeden z nich nestačí její živelnosti. Tak stálé aktivně hledá lásku.

V knihnukupectví u nich pracuje Edo, který taky touží po lásce, jenže jako plachý gay to má těžké. Nakonec se u této trojice všechno zamotá díky trojici mužů. Linda padne do oka developerovi Jakubovi, Vanda bývalému profesorovy z vysoké školy Aldarovi a Edo se zamiluje do Lea.

https://www.youtube.com/watch?v=hahclZMBo98