Film Teorie tygra ke stažení zdarma

Teorie tygra ke stažení

Nové české drama s komediálními prvky, bude mít svou filmovou premiéru poprvé 31. 3. 2016. O režii se postaral Radej Bajgar.

Teorie Tygra download. Road movie, které svým příběhem pojednává o muži, který si ve svých 60 letech vzpomněl na to, že míval spoustu snů a také vůli, jenže se nikdy neodhodlal k tomu, aby si své sny splnil. Rozhodne se tedy, že znovu získá zpátky vládu nad svým dosavadním životem.

Vydává se na riskantní cestu, která mu bohužel sebere vše co v životě měl. Ve filmu se objeví i jeho žena, která to s ním myslela dobře, ale on neposlouchal a neviděl to. Převzala v manželství i jeho zodpovědnost, protože se doslechla, že muži nejsou schopni této zodpovědnosti. Veškeré okolnosti, které se stali, tak tohoto starého muže rozkolísají a jeho zavedené pořádky jsou pryč. Jeho děti by si vše nejraději zařídili lépe, jenže jejich rodinná strategie mění vše z tygrů na pomalé králíky na hluboce zapuštěné kořeny.

Ve filmu hrají známí čeští herci jako Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová nebo Jakub Kohák a mnoho dalších dobrých herců.

Teorie tygra ke stažení