Film Strašidla ke stažení zdarma

V polovině letošního srpna se do kin vydává nová česká komedie od režiséra a scénáristy Zdeňka Trošky. Scénář k této komedie napsal spolu s Jiřím Kosem a Markem Kališem. Do filmu bylo obsazeno spoustu výborných a známých herců, mezi kterými se objeví například Bronislav Kotiš, Tereza Kostkoví nebo Jiří Dvořák. Na plátnech kin jej poprvé budete moci vidět 18. 8. 2016.

Příběh nás zavede do staré vile, která  je obývána rodinou hejkala Huga. Jejich sladký strašidelný život je jednoho dne narušen. Jejich strašení si užívají pouze do doby, kdy Hugo hejkal, jeho Patricie a matinka Žofie čarovaly, vodník Bubla se staral o dušičky a víla Jitřenka tančila své tanečky. Vše končí po vpádu úředníka Patočky do jejich domu, který má na starosti evidenci budov v jejich městě.

Patočka totiž zjistil, že již pěkně dlouho nikdo neplatí nájem, protože v něm nikdo kvůli strašidlům nechce bydlet. Ale čím mají strašidla zaplatit, když Hugo za hejkání žádnou mzdu a Patricie míchá pouze lektvary, po nichž se člověk může proměnit ve zvíře nebo nějakou jinou postavu.

Nedá se nic dělat a musí jejich děti poslat do školy. Všechno vypadá velice jednoduše, ale ni není tak, jak to vypadá. Od obyčejných lidí se liší a uvidíte, jak se vodníkovi daří v prádelně a víle v tanečním souboru. Hugo se pokusí pracovat zase v divadle.

Jak se vypořádají strašidla při setkání s lidským světem? Zalíbí se jim nakonec svět lidí?