Film Anděl Páně 2 ke stažení zdarma

Pokračování originální české rodinné pohádky je tady! Těšit se můžete zase na známé tváře a široké herecké zastoupení. Nebude chybět ani skvělý Ivan Trojan nebo Jiří Dvořák. Režisérem je Jiří Strach, který se nechal inspirovat knihou od Boženy Němcové a scénář napsal Marek Epstein. V kinech se tato pohádka poprvé objeví 1. 12. 2016.

U nebeské brány opět sedí anděl Petronel (Ivan Trojan), který je přesvědčen o tom, že by si zaslouží lepší práci. Je zde také jeho věčný pokušitel čert Uriáš, který začne Petronela opět ponukat a pokoušet k nekalostem. Poví mu, že stačí strhnout jablko ze stromu Poznání a bude stejně chytrý jako bůh. Jenže se dají do hádky o jablko Poznání a ta neskoční šťastně. V této jejich hádce se jablko skutálí až na Zem a oni se je vydávají hledat, jak nejrychleji umí.

V podvečer svatého Mikuláše se setkají s Anežkou, krásnou maminkou Magdalenou, také partou koledníků, vydřiduchem Košťálem a dalšími pozemskými postavami. Po řadě těchto “zkoušek” anděl zjistí, že cesta poznání vede přes sebe sama, lásku i odpuštění.