Film Líza, liščí víla ke stažení zdarma

Další maďarský snímek je tady a tentokrát se o režii postaral Károly Ujj Meszáros a scénář napsal spolu s Bálintem Hegedûsem.

Černá komedie, která sleduje život mladé ženy Lízy, která neustále touží po lásce. Avšak je tu jeden problém, který jí tuhle touhu kazí. Všichni její nápadníci zvláštním způsobem umírají a ona nabývá přesvědčení, že je posedlá zlým démonem, který z jejich lásek vysává duše a prohlašuje se za liščí vílu…

Líza je nesmělá dívka a pracuje jako zdravotní sestra, která se dlouhých dvanáct let stará o Martu, což je vdova po japonském velvyslanci v Maďarsku. Když má své třinácté narozeniny, tak se vydává do McDonald’s a Martu na chvíli nechává samotnou, během této krátké doby je Marta zabita imaginárním kamarádem Tonim Tanim. Ten je japonským popovým zpěvákem ze 70. let minulého století.

Vyšetřování případu se ujímá podporučík Zoltan, který se začne vydávat za nájemníka a nastěhuje se k Líze do bytu, protože chce mít podezřelou na očích. Místo toho se do ní zamiluje a tajně ji opravuje nefunkční přístroje v domácnosti. Přitom se mu přihodí několik vážných nehod, což má za následek jeho láska k Líze. I když je stále sebevědomější a krásnou dívkou, tak veškeré její úsilí v hledání partnerů ztroskotává na jejich úmrtích. Nabývá proto přesvědčení, že je liščí vílou, která je posedlá japonským démonem a proto začíná boj mezi Zoltanem a záhadným popovým zpěvákem.