Film Decibely lásky ke stažení zdarma

Film, který k nám tentokrát přichází z České republiky, zrežíroval Miloslav Halík, který napsal také scénář a o hudbu se postaral proslulý Michal David.

Film je příběhem tří generací lidí, které prožívají své touhy, sny, naděje, ale mimo jiné i zklamání, které k životu neodmyslitelně patři. Přitom ale nepřestávají věřit v lásku, přátelství a souznění dvou milujících se lidí. V životě se může změnit spoustu věcí, ale to co zůstává, je touha milovat a být milován.

Hlavním hrdinou je mladý umělec Dan (Filip Cíl), který stále sní o úspěchu, ale místo toho si odpykává trest veřejně prospěšných prací. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.) a ten spolu s Otem (Pavel Horváth), pracují v Technických službách v Plzni na magistrátu města. Jednoho hezkého večera se Dan seznamuje diskotéce s krásnou a půvabnou dívkou, která má jméno Bětka (Alžběta Bartošová) a Kristián je okouzlen Danovou sestrou Dankou. Danka musí za svého bratra neustále řešit jeho průšvihy, ale někdy to prostě nevýjde. Bětčina kamarádka se svým přítelem Robertem (Jakub Grafnetr) se rozhodnou, že všechno zkomplikují a mezitím co se snaží Kristián s Dankou zakotvit na klidném bodě, tak jeho táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) spolu s Bětčinou tetou (Iva Janžurová) se snaží celému světu dokázat, že věk není překážkou.

Film je zkrátka příběhem, kde se prolíná několik životních cest obyčejných lidí.