Film Pan Dokonalý ke stažení zdarma

Pan Dokonalý ke stažení

Do kin se v polovině července vydá tato nová akční komedie, která bude plná akce, lásky a humoru. Jejím režisérem je Paco Cabezas a scénáristou Max Landis. Na velkých filmových plátnech kin ji budete moci poprvé vidět 14. 7. 2016.

O skvělý filmový zážitek se zde postarají herci, kterými jsou například Anna Kendrick, Anson Mount, Sam Rockwell, Tim Roth, RZA, Elena Sanchez a mnoho dalších.

Hlavní protagonistkou v tomto snímku je žena, která Martha (Anna Kendrick). Ta se zrovna vzpamatovává ze smutného a bolestivého rozchodu a setkává se s mužem, který by mohl být tím pravým. Tohle si myslí jen do chvíle, než zjistí, že je “Pan Pravý” (Sam Rockwell). Tento “Pan Pravý” má jednu zásadní chybu, je totiž nájemný zabiják, který utíká před kartelovým gangem, pro který zabíjel. V době, kdy tohle Martha zjišťuje, je již pozdě, protože je do něj beznadějně zamilovaná a jediným schůdným řešením bude to, že se jej pokusí napravit.

Je touto myšlenkou natolik přesvědčena, že s ním bude utíkat před gangem a postupem času zjistí, že je jeho skvělým parťákem.

Pan Dokonalý ke stažení