Film Táta je doma ke stažení zdarma

Americká komedie, od Seana Anderse a Johna Morrise, přijde do našich kin poprvé 31. 3. 2016 a bude se opravdu na co těšit.

Hlavní postavou je Sára (Linda Cardellini), která kdysi dávno udělala chybu, protože se vdala za zlobivého muže Dustyho (Mark Wahlberg). Ten byl ze začátku zábavný a sexy, ale pouze do chvíle, než se stal otcem jejich syna. Jako otec vůbec nefungoval a tak jej později vyměnila za muže, který se jmenuje Brad (Will Ferrell). Ten byl vždy zodpovědný a seriózní muž. Ale je tu jeden háček, děti si jej stále pletou s nudou a i přesto, že by se pro ně Brad rozkouskoval, tak to bude marné. Děti ho, jako táto brát nedokážou a po nějaké době se zjevuje jejich biologický otec  Dusty, který je stále mašinou na zábavu a rozhodne se, že Dustyho zadupe do země.

Po tomto okamžiku si Brad rychle uvědomí, že ze slušností to nepůjde a v tomhle souboji nevyhraje. Proto se Dusty pustí s vlastními zbraněmi do boje, která bohužel moc neovládá a z klidného handrkování se stává doslova válka.