Film The Boy ke stažení zdarma

Hororový snímek od Williama Breta Bella a Staceye Meneara se do kin vydal v druhé polovině února a stálo to opravdu za to.

Hlavní hrdinkou je mladá Američanka Greta, která přijíždí do Anglie, aby začala pracovat jako chůva v jedné odlehlé vesnici. Ihned po tom co nastoupí na své místo, tak se dozvídá jednu zvláštní věc a to tu, že se musí starat o porcelánovou panenku chlapce v životní velikosti. Rodiče jí věnují stejnou péči, jako předchozímu živému synovy, který náhle před dvaceti lety zemřel. Neumějí se stále s jeho smrtí vypořádat a proto stále přechovávají doma tuto figurku, která jim ho nějakým způsobem nahrazuje.

Rodiče pro Gretu přichystali seznam činností, které musí každý den udělat. Ta se po jeho prvním přečtení začala smát, protože jí to přišlo absurdní, aby se starala o figurku, jako o živého člověka. Jenže po řadě nevysvětlitelných událostí se smát přestala a začala si uvědomovat, že její práce chůvy pro ni bude doslova noční můrou. A to vše jen proto, protože si začíná uvědomovat, že figurka nejspíše ožívá.