Film Já, kocour ke stažení zdarma

A je to tady! Režisér Barry Sonnenfeld přináší novou rodinnou komedii, která si jistě získá širokou škálu diváků. Scénář napsala dvojice Dan Antoniazzi a Ben Shiffrin. Ve filmu se objeví známé tváře, jako například Jennifer Garner nebo Kevin Spacey. Svou filmovou premiéru si film odbude v kinech 6. 10. 2016 a bude to stát jistě za to.

Hlavním protagonistou je podnikatel a miliardář Tom Brand (Kevin Spacey). Je velice úspěšný, bohatý, ale také hlupák. Jednoho dne se rozhodne se, že postaví nejvyšší mrakodrap na severní polokouli a je odhodlaný tomuto nápadu obětovat úplně všechno. Mrakodrap má být stejně tak tvrdohlavé, jako je jeho ego.

Styl, jakým žije svůj život, zcela odcizil jeho rodinu. Neváží si svojí manželky Lary (Jennifer Garner). Ani o svého syna Davida se nestará. Ignoruje svou dcerku Rebeccu, která by chtěla více pozornosti. Rebecca chce jediné ke svým 11. narozeninám a to kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu majitele Felixe Perkinse (Christopher Walken), který mu nabídne velkého kocoura, který se jmenuje pan Fuzzypants.

Po cestě na oslavu své dcerky Rebbecy havaruje a jeho tělo je v kómatu. Ale jeho duch je v těle kocoura. Tajemný Perkins mu dá ultimátum, že má týden na to, aby dokázal své rodině, že ji miluje, jinak se už nikdy neprobudí. Rázem má Tom celý život pouze ve svých rukou. Jak si s tímto poradí?