Film Miluji tě modře ke stažení zdarma

Nový český film je tady! Do kin přijde v lednu a jeho režisérem je Miloslav Šmídmajer. Dále pak scénář napsal Jaroslav Papoušek. V této komedie uvidíte spoustu známých a skvělých hereckých tváří, kterými jsou například Taťjana Medvecka nebo Václav Jílek a další. Svou premiéru si komedie odbude 26. 1. 2016 a proto byste se zakoupením lístku do kina neměly váhat.

Miluji tě modře zdarma ke stažení zde. Hlavním protagonistou tohoto snímku je David Bárta, který se živý jako doktor a malíř. Jeh věk se blíží kristovým létům a měl by mít již jasnou a ustálenou podobu, jenže tomu tak není. V tomto období prožívá jednu smůlu za druhou a k tomu ho ještě vyrazili z Národní galerie. Žije se svou matkou a nevlastním otcem a když se zdá být vše ztraceno, tak nastává zlom.

Jednoho dne ve výloze jednoho luxusního pražského klenotnictví uvidí dívku Terezu, která zde aranžuje šperky a klenoty. Na první pohled se do ní zamiluje, protože je tajemná, cudná a velice se mu líbí. Velice ho přitahuje a jeho život obrací vzhůru nohama. Jenže Tereza má přítele Igora, který je ignorant a rapl, který nedokáže pochopit jednu věc a to tu, že láska se nedá udržet za každou cenu. Jejich vztah končí, ale začíná nový…