Film Dvojníci ke stažení zdarma

Nová česká komedie s výborným hereckým zastoupení od Jiřího Chlumského a Petra Hudského, se do kin vydává v polovině letošního března.

Hlavním hrdinou je Honza Rambousek (Ondřej Sokol), který je sympatickým podvodníkem, který je v podsvětí ceněný především kvůli svým schopnostem v oblasti známek, počítačů, elektroniky a aut. Je také nenapravitelným sukničkářem, kterého ženy i přesto milují.

Jednoho dne se dost věcí v jeho životě změní, protože si na něj došlápl mafián Vytloukal kvůli jeho velkým dluhům. Dostane za úkol ukrást obraz Dívky v modrém a pokud tenhle úkol nesplní, tak je s ním konec. Díky souhře náhod se zachraňuje tím, že potkává dokonalého dvojníka, kterým je Richard Prospal. Richard je slušňák, který má milovanou rodinu a pracuje jako učitel na střední škole. Honza si začíná užívat Richardův život a Richard se pomalu, ale jistě dostává do problémů, které mu nejsou po chuti. Velmi brzo zjišťuje, že se svou slušností by daleko nedošel a pokud se ochrání svou rodinu, tak tuto slušnost bude muset hodit za hlavu. A tímto začíná kolotoč překvapivých komediálních akcí a situací, které vás zaručeně pobaví.