Film Masaryk ke stažení zdarma

Režisér a scénárista Julius Ševčík přichází do kin se svým novým filmem. V kinech se objeví v v první polovině března, přesněji 9. 3. 2017. Se scénářem mu pomáhal Petr Kolečko a Alex Koenigsmark. Ve filmu se představí známí herci, mezi kterými nebude chybět ani Karel Roden nebo Oldřich Kaiser. Jistě se budete mít na co těšit a z kina budete odcházet výborně pobaveni.

Film a celý jeho příběh vypráví o muži, který žil život bohéma. Mimo jiné miloval ženy a také velká gesta spolu s hudbou. Uvnitř jeho srdce se sváděl urputný boj nespoutanosti extravagantního umělce s povinností a morálkou pilného úředníka a důležitého diplomata. Jednu z částí svého života procestoval, ale nikdy nezapomněl na svou zem a republiku, kterou založil jeho otec Tomáš Garrigue.

Jeho smrt, tedy smrt Jana Masaryka je však dodnes zahalena spoustou tajemství. Ale několik tajemství se ukrývá i v jeho životě a tento dramatický snímek je věnovaný osudům velvyslance a později i československého ministra zahraničí, tedy Jana Masaryka. Ten se vrací domů těsně před druhou světovou válkou.