Film Mike i Dave sháněj holku ke stažení zdarma

Režisér Jake Szymanski nám přináší novou americkou komedii, která je natočena podle skutečných událostí. Svou premiéru si odbude 7. 7. 2016.

Film vypráví příběh dvou bratrů, kterými jsou Mike (Zac Efron) a Dave (Adam DeVine). Oba jsou přesvědčeni o tom, že jediné co pořádně umí je to, že rozjedou každé rodinné setkání. A to jakékoliv. Ať jsou to svatby, narozeninové oslavy nebo pohřby. Ostatní účastníci těchto setkání to však vidí jinak. A to hlavně proto, protože tato „zábava“ vždy skončila nějakou katastrofou (rozsáhlý požár, infarkty, demolice slavnostní tabule, apod.).

A v době, kdy jejich sestra (Sugar Lyn Beard) začne plánovat svou svatbu na Havaji, tak oba dostávají od rodičů podmínku, že si musí najít partnerky, pokud chtějí jít na svatbu. Rozhodnou se, že na internet dají inzerát a budou čekat. Mysleli si, že si vyberou dvě slušné holky a pak rozjedou pořádnou párty na Havaji. Bohužel se z dívek vyklube nekontrolovatelné dívčí duo (Anna Kendrick a Aubrey Plaza) a obě jim vytřou zrak.