Film Spojenci ke stažení zdarma

A je to tady! Do kin vstoupí v lednu 2017 další americký snímek. Tentokrát nám jej přináší režisér, který se jmenuje Robert Zemeckis. Robert se inspiroval knihou od Stevena Knighta a scénář k tomuto filmu napsal Don Burgess. Kromě  toho, že je ve filmu plno skvělých záběrů, uvidíte v něm také známé herecké tváře. Mezi nimi se objeví například Brad Pitt nebo Marion Cotillard a další. Na velkých plátnech kin se snímek objeví poprvé 26. 1. 2017.

Je rok 1942. Je zde také jeden muž, který se jmenuje Max Vatan (Brad Pitt). Ten je jistým špiónem a zrovna dostal nový úkol. Díky němu je přiveden do Casablanky, kde musí dělat, že je manželem ženy, která má jméno Marianne Beausejour (Marion Cotillard) a je odbojářka, která pracuje v německých budovách . Pro Maxe je velmi důležitým zdrojem informací, které mu pomáhají v jeho misi.

Avšak v průběhu této mise se do sebe zamilují a rozhodnou se začít nový život v Anglii, kde zplodí potomka. Tento šťastný život nevydrží moc dlouho, protože se Max dozvídá, že je Marianne dvojitý agent, kterého musí zabít.