Film Tři generace ke stažení zdarma

Do kin vstupuje nová dramatická komedie plná zvratů. Jejím režisérem je Gaby Dellal. Scénář k filmu napsala Nikole Beckwith. Gaby do filmu obsadila výborné herce, mezi kterými se objeví například Elle Fanning nebo Naomi Watts. Svou premiéru si v kinech film odbude 29. 9. 2016 a máte se opravdu na co těšit.

Hlavní postavou je Ray (Elle Fanning), který se necítí dobře ve své vlastní kůži, ostatně jako většina ostatních dospívajících dětí. Potýká se s tímto pocitem neustále a to i přesto, že se narodil jako dívka.

Ray už od začátku věděl, že měl být chlapce a když dospěl, tak se ve věku teenegera rozhodne, že je ten pravý čas na změnu, tedy změnu pohlaví. Avšak jeho matka Maggie (Naomi Watts) je z toho celkem nervozní, ale jeho snahu podporuje a respektuje ho. Jeho lesbická babička Dolly (Susan Sarandon) svého vnuka zbožňuje a nad jeho rozhodnutím je bezradná. Ray potřebuje k této přeměně podpisy obou rodičů, jenže jeho otec od nich odešel ještě v době, když byl Ray mladý. A pokud jej najde, může si být vůbec jistý, že mu to otec dovolí a podepíše?