Film Les sebevrahů ke stažení zdarma

Nový americký horor, který jste poprvé v kinech mohli vidět na začátku letošního ledna měl opravdu úspěch a o jeho režii se postaral známý Jason Zada. Scénář potom napsali Ben Ketai, Sarah Cornwell a Nick Antosca.

Příběh nás zavede do skutečného japonského lesa Aokigahara. Ten se tyčí s děsivou majestátností na úpatí hory Fuji. Hlavní hrdinou je mladá Američanka Sára (Natalie Dormer), která se vydává do Japonska k tomuto lesu, protože zde chce najít své dvojče, kterou je její sestra Jess (ztvárnila taktéž Natalie Dormer), která záhadně zmizela a nikdo neví doposud kam. Manžel Sáry je frustrován jejím chováním a není schopen jí vymluvit tuto dalekou a nebezpečnou cestu do dalekého Japonska.

Po příjezdu se Sára vydává do místní školy, kde její sestra pracuje a poté se vydává do lesa. Společnost jí dělá charismatický novinář Aiden (Taylor Kinney). Společně vstupují do lesa i přes veškerá varování, že je to nebezpečné a že když tam vstoupí, tak by se měli držet vyznačených cest. Jenže jednou z cesty sejdou a tím odstartují boj o vlastní život.

Podaří se jim najít Sářinu sestru a zachránit si i vlastní životy?